• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Usługi
O nas


AND INVESTMENT Sp. z o.o. działa na rynku budowlanym od 2007r. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno – techniczną, oraz posiada wyposażenie pozwalające na efektywne i sprawne realizowanie powierzanych zadań. Firma sprawuje zastępstwo inwestycyjne dla zadań inwestycyjnych z zakresu budownictwa kubaturowego i infrastruktury technicznej.

Przez cały okres swojej działalności nabyliśmy doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi inwestycji na każdym z jej etapów, od projektowania do użytkowania.

Nasze doświadczenie we wszystkich branżach budownictwa, zaangażowanie i elastyczność zaowocowały referencjami, z które dokumentują nasze osiągnięcia. Realizujemy inwestycje finansowane ze środków unijnych, zadania realizowane w ramach przetargów publicznych, oraz  inwestycje prywatnych przedsiębiorców.

Zakres naszych usług obejmuje:

- organizacja i prowadzenie przetargów publicznych

- nadzory inwestorskie

- inwestorstwo zastępcze

- realizację  robót budowlanych i instalacyjnych

- projektowanie we wszystkich branżach

- doradztwo inwestycyjne i budowlane

Dysponujemy zespołem doświadczonych zawodowo pracowników we wszystkich branżach nadzoru  i wykonawstwa posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia budowlane.

Dla zaufania klientów i inwestorów firma jest ubezpieczona w zakresie prowadzonej działalności na kwotę  1.100.000,- zł.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 Nieruchomości